Moda

Jaka bluzka pasuje do żakietu?

jaka bluzka do żakietu

Bluzka i żakiet to standard, to przykład ubrania, które nadaje się i do pracy i na towarzyskie spotkanie. W zależności jaki żakiet i jaka bluzka, zestawienie tych dwóch części garderoby do spodni lub spódnicy, zawsze będzie na topie.

Jakie bluzki zakładać do żakietu?

Żakiet to trendy modowe od blisko 200 lat, żakiety nosiły nasze prababki, babki i matki i my nie lekceważymy tego elementu ubioru. Dopełnieniem żakietu jest bluzka w zależności jaki spód włożymy pod żakiem, taka będzie nasza stylizacja. Zatem jakie bluzki do żakietu? Bluzka z kołnierzykiem zawsze będzie pasować na eleganckie wyjścia i wyjścia codzienne do pracy. Żakiet i bluzka z kołnierzykiem to standard znany od lat. To zestawienie jest zawsze najprostsze i zawsze się sprawdza.

Żakiet plus top to już przykład zestawu nowoczesnego i bardziej luzackiego. Top to mały kawałek materiału i właśnie dzięki swojemu minimalizmowi wspaniale pasuje do żakietu.

Modne jest też zestawienie żakietu z seksownym body, ale jest to komplet, w którym najlepiej wyglądają kobiety szczupłe.Bowiem body ściśle przylega do ciała, estetycznie więc jest kiedy nosi go zgrabna kobieta. Seksowne body pod żakietem najbardziej nadaje się na wyjścia randkowe lub do klubu.

Żakiet plus golf, to połączenie na ciepłe dni. Żakiet plus T-shirt daje wiele możliwości łączenia i pozwala tworzyć bardzo kreatywne stylizacje. Eleganckie bluzki damskie i bluzki noszone na co dzień wspaniale zgrywają się z każdym fasonem żakietu.

Czy bluzka może wystawać spod żakietu?

Czy bluzka może wystawać spod żakietu to pytanie, na które odpowiedzieć może dać symbolika dress kodu. Bluzka może ciut wystawać spod żakietu, jednak jeżeli już wystaje to i z przodu i z tyłu. Ponadto dobrze jest gdy bluzka wystaje przy odpowiedniej kolorystyce, czyli znacznie odznacza się od ciemniejszego żakietu. W przypadku gdy bluzka wystaje nierówno sprawia wrażenie niechlujne. Eleganckie bluzki damskie, lekkie i przewiewne doskonale dają sobie radę, gdy wysunięte są spod żakietu i lekko dłuższe od niego.

Postaw na eleganckie bluzki damskie

Bluzki pozwalają na tworzenie ciekawych stylizacji i zawsze innych. W garderobie wystarczy mieć dużo bluzek różnego rodzaju i różnego fasonu a tylko kilka żakietów do tego spodnie i spódnice. Przy pomocy tych elementów garderoby można wyczarować zestaw odpowiedni na każdą okazję i każdą porę dnia. Żakiet to najlepszy przyjaciel kobiety, pasuje do każdego stylu i każdej kobiecej sylwetki.

Fasony żakietów

Żakiety mają różne fasony, są krótkie i długie, mają długie rękawy i rękawy trzy czwarte. Dobrze jest gdy żakiet jest dobrany do odpowiedniej figury kobiecej. Typowa garsonka do pracy do żakiet krótki i spódniczka do kolan, natomiast w przypadku gdy zestawiamy żakiet ze spódniczką na inne okazje niż do pracy, powinniśmy pamiętać o zasadzie: długa góra oznacza krótki dół, a krótka góra to długi dół.

Posiadając odpowiednie elementy ubioru zawsze można stworzyć ciekawą stylizację. Nowy i interesujący look to proste stroje znane od wieków, to ciekawe połączenia codziennych elementów ubioru.

Jaka bluzka pasuje do żakietu?
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *