Moda

Kolorowe skarpetki do garnituru – 7 modowych zasad

kolorowe skarpetki do garnituru

Moda na kolorowe skarpetki przyszła bardzo szybko i wielu myślało, że równo szybko odejdzie. Jednak patrząc na sprzedaż firm, które je produkują to widać ciągle rosnący trend. Ostatnio idą oni nowe kierunki i kolorowe skarpetki do garnituru już nikogo nie szokują. Jednak jak wybrać takie skarpetki żeby nie wyglądać głupio i czy wszystkim one będą pasowały? Na te pytania postara się odpowiedzieć ten artykuł.

Skarpetki męskie kolorowe- wszystko co powinno się o nich wiedzieć

1. Nie wolno dopasowywać koloru skarpetki do koloru garnituru. Jeśli ktoś ma czarny garnitur to nie powinien ubierać czarnych skarpetek. Właśnie o to chodzi w tym całym trendzie, że jeśli chce ktoś ubrać kolorowe skarpetki to łamię zasady i do czarnego garnituru, ubierze skarpetki koloru czerwonego.

2. Zasada dopasowania i kontrastu jest tutaj bardzo istotna. Jeśli ktoś decyduję się na kolorowe skarpetki do garnituru to powinien obrać strategię, że będą one pasowały na przykład do krawatu. Jednak z drugiej strony, moda na kolorowe skarpetki pozwala na trochę szaleństwa i można wybrać kontrast do koloru krawatu, koszuli.

3. Osoby, które noszą kolorowe skarpetki zazwyczaj chcą być zauważone na ulicy. Błędem jest noszenie samych odróżniających się skarpetek i należy ubierać się tak, żeby cały ubiór od głowy do stóp był różnorodny. Dzięki takiemu zabiegowi, osoba, która chce zostać zauważona, na pewno taka zostanie.

4. Należy zadbać o komfort. Moda jak na przykład skarpetki męskie kolorowe w kółeczka, nie może być jedynym źródłem ubioru danej osoby. Jeśli ktoś nie czuję się komfortowo z jakimś rodzajem znaczków na skarpetkach, to nie powinien ich nosić. Moda na kolorowe skarpetki to nie tylko pokazanie swojej odmienności, ale także pokazanie odwagi, i że się robi to na co ma się ochotę. Dlatego nie wolno iść za modą, tylko należy ją tworzyć.

5. Warto zacząć od prostych i mniej rzucających się w oczy wzorów, ponieważ należy na początku sprawdzić czy taki styl pasuję do danej osoby. Wzrok przypadkowych ludzi może także peszyć i warto zaczynać małym krokami.

6. Należy również zachować pewien formalizm. Jeśli ktoś jest prezesem firmy i ma do podpisania ważny kontrakt, należy ubierać jak najmniej kontrastowe skarpetki. Podczas spotkań biznesowych nie chodzi o pokazanie stylu, tylko o swoje umiejętności w jakiejś dziedzinie, więc nie jest to dogodne miejsce do skarpetek z fikuśnymi wzorkami.

7. Warto inspirować się innymi. Jeśli chce ktoś dołączyć do mody na kolorowe skarpetki. Należy popatrzeć na różnych stronach internetowych i złapać inspirację. Pozwoli to na lepsze podejście do tematu i warto wiedzieć, że inne osoby ubierają się podobnie.

Podsumowując, kolorowe skarpetki do garnituru jest to moda, która bardzo szybko przyszła i chyba nikt nie spodziewał się, że zostanie na tak długo. Warto jednak pamiętać o paru zasadach podczas wyboru skarpetek i kierować się nimi żeby nie wyjść na głupka. Inspirację innymi osobami, mogą pozwolić na kombinowanie z ubiorem i szokowanie odzieżą wśród znajomych.

Kolorowe skarpetki do garnituru – 7 modowych zasad
4.8 (96.67%) 6 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *