Moda

Kreacja na Sylwestra

kreacja na sylwestra

W Sylwestra możemy odważyć się na trochę więcej. Nasz kreacja na Sylwestra nie musi być nudna i standardowa. W ten wieczór możemy naprawdę zaszaleć. No, bo w końcu to wyjątkowy wieczór, w którym nie brak bąbelków, dobrej muzyki i radości. To wieczór, kiedy żegnamy stary rok, dziękując za wszystko, co nam ze sobą przyniósł i witamy nowy. Zaczynamy nowy rok z czystą kartą i nowymi możliwościami.

Co ubrać na Sylwestra?

Sylwester to wieczór, w którym wyciągamy najlepszy strój, jaki mamy w szafie lub kupujemy nowy strój na Sylwestra, coś niebanalnego, co podkreśla to, co kochamy w swoim ciele i ukrywa to, czym wolelibyśmy się nie chwalić. Kiedy tylko rok zbliża się ku końcowi, każda kobieta zadaje sobie pytanie „Co ubrać na Sylwestra?”. No, bo przecież trzeba zaplanować kreację, jakie obcasy będą do niej pasować, no i oczywiście nie można zapomnieć o włosach i makijażu. Nie oszukujmy się, każda z pań pragnie w ten wieczór zabłyszczeć na parkiecie i olśnić wszystkich.

Strój na sylwestra, który zawsze jest dobry

Mała czarna, oczywiście! Jednak w noc sylwestrową można się odważyć na coś więcej i trochę ją podrasować lub zaszaleć i postawić na błysk. Warto się zastanowić nad brokatem i cekinami, czy to w postaci całego stroju lub ciekawych dodatków w postaci biżuterii, torebki lub ozdób do włosów.

Kreacja na Sylwestra, która zachwyci wszystkich

W „małej czarnej” z pewnością będziemy czuły się wygodnie i komfortowo, co oczywiście też jest ważne. Jednak, jeśli chcemy być królową wieczoru, musimy ubrać się tak, żeby olśnić wszystkich. Możemy to zrobić, ubierając lśniącą sukienkę, wtedy dosłownie będziemy błyszczeć. Możemy również, zamiast tego postawić na wyrazisty kolor. Nie od dziś wiadomo, że czerwona sukienka jest świetnym wyborem. W kolorowej kreacji szybko staniesz się centrum imprezy. Spójrzmy prawdzie w oczy — kolory nas uszczęśliwiają!

Zeszłoroczna kreacja

Ponowne użycie starej kreacji jest dobrym wyborem, kiedy nie chcesz wydawać pieniędzy na nową. Chociaż trendy zmieniają się nieco z roku na rok, często nie są to wielkie zmiany. Nie chcesz ubierać tego, co kupiłaś w zeszłym roku, zawsze możesz poszperać głębiej w szafie i założyć to, co kupiłaś jeszcze wcześniej. Pamiętaj, że odpowiednie dodatki, fryzura i makijaż mogą stworzyć naprawdę wyjątkowy sylwestrowy look.

Czego absolutnie nie zakładać?

Jest kilka ubrań i akcesoriów, od których powinnaś trzymać się z daleka w tę imprezową noc. Codzienny strój, w szczególności dżinsy nie wchodzą w grę. Sylwester jest i będzie największą imprezą roku i normalny strój nie pasuje do tego dnia. Nawet nie myśl o tym, żeby założyć uroczy sweter ze świątecznym wzorem, który dostałaś pod choinkę. Trzymaj się też z daleka od cielistych rajstop.

Najważniejszy dodatek

Ważne jest, abyś w dzień imprezy czuła się pięknie i komfortowo. To także dzień, w którym możesz zaszaleć z makijażem, którego nie odważyłabyś się mieć na co dzień. To ma być udany wieczór pełen szaleństwa i radości. Dlatego najważniejszym elementem twojej kreacji będzie uśmiech!

Kreacja na Sylwestra
4.7 (93.33%) 6 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *