kreacja na sylwestra
Moda

Kreacja na Sylwestra

W Sylwestra możemy odważyć się na trochę więcej. Nasz kreacja na Sylwestra nie musi być nudna i standardowa. W ten wieczór możemy naprawdę zaszaleć. No, bo w końcu to wyjątkowy wieczór, w którym nie brak bąbelków, dobrej muzyki i radości. To wieczór, kiedy żegnamy stary rok, dziękując za wszystko, co nam ze sobą przyniósł i …

kurtka do garnituru
Moda

Jaką wybrać kurtkę do garnituru?

Większość mężczyzn uważa, że do garnituru pasuje tylko płaszcz, a założenie kurtki jest modowym faux pas. Są jednak sytuacje, kiedy można pozwolić sobie na kurtkę do garnituru. Warto zastanowić się, jaki model kurtki będzie odpowiedni, aby zestaw nie pasował do siebie jak przysłowiowy kwiatek do kożucha.

jak dobrać płaszcz do figury
Moda

Jak dobrać płaszcz do figury?

Przygotowując jesienne stylizacje powinniśmy stosować się do standardowych zasad. Zachowanie tu spójności jest bardzo ważne. Szczególnie jeśli chcemy, aby okrycie wierzchnie było uniwersalne i służyło nam jak najdłużej. Niezbędne jest wtedy, aby dopasować płaszcz z figury. Tylko wtedy odpowiednio podkreślimy sylwetkę i będziemy zadowoleni z efektu końcowego.

Jak dobrać sukienkę do figury
Moda

Jak dobrać sukienkę do figury?

Sukienka to synonim kobiecości. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak wiele Pań obawia się, iż mając nieidealną figurę nie będzie dobrze wyglądać w żadnym modelu. A to nieprawda, otóż dobrze dobrana sukienka podkreśli atuty sylwetki, a zdecydowanie ukryje wady. Czy można chcieć więcej?