Porady

Prezent dla chłopaka na święta – co kupić?

prezent dla chlopaka na swieta

W związku przychodzi taki etap, że wydaje nam się, iż wyczerpaliśmy wszystkie pomysły na prezent dla naszej drugiej połówki. Wydawałoby się, że najtrudniej kupić komuś prezent, gdy go słabiej znamy, ale tak naprawdę poziom trudności rośnie wraz z upływem czasu, szczególnie gdy zależy nam na nieszablonowych i niebanalnych prezentach.

Prezent dla chłopaka na Święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami i warto już zacząć powoli myśleć jaki prezent dla chłopaka na święta przygotować. Być może mamy między sobą ustalony budżet, na przykład 100 złotych, a może jest on nielimitowany. W obu przypadkach mamy możliwość znaleźć coś interesującego. Warto rozdzielić prezenty mikołajkowe od tych świątecznych i znowu – być może mamy w związku ustalenia, iż wręczamy sobie prezenty tylko na święta i pomijamy mikołajki, jednakże drobne upominki bardzo dobrze scalają związek, więc nie warto z nich rezygnować. Każdy lubi dostawać prezenty i lubimy je też wręczać, szczególnie osobom, na którym nam zależy, więc nie rezygnujmy z żadnej okazji ku temu.

Prezent na mikołajki dla chłopaka

6 grudnia nie jest tak zobowiązujący jak święta, więc prezent na mikołajki dla chłopaka nie musi być drogi. Wystarczy drobny upominek w postaci kubka, ulubionych kosmetyków albo zabawnej bielizny. W przypadku mikołajek chodzi bardziej o gest, niż sam prezent, ponieważ większe pole do popisu będzie przy okazji Świąt Bożonarodzeniowych. Ponadto prezent na mikołajki nie musi mieć wymiaru fizycznego, można przygotować romantyczną kolację albo wybrać się gdzieś wspólnie, na przykład do kina albo restauracji. Nie musi to być niespodzianka, można wspólnie ustalić cel, który w głównej mierze ma jeszcze bardziej nas zbliżać ku sobie.

Prezent na gwiazdkę dla chłopaka

Prezent na gwiazdkę dla chłopaka może być trochę droższy i bardziej skomplikowany, ponieważ okazja jest też bardziej wyjątkowa i zazwyczaj budżet wyższy. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na coś oryginalnego, na przykład gadżet, który uzupełni kolekcję chłopaka, jakąś elektronikę albo coś do samochodu. W internecie istnieje też mnóstwo stron i sklepów, które w swojej ofercie mają coś mniej banalnego – ekstremalne przeżycia typu skok ze spadochronem lub na bungee albo przejazd sportowym samochodem. Wybór jest spory, warto przejrzeć tego typu strony, nawet jeśli nie zechcemy nic tam kupić, ponieważ jest to świetne źródło inspiracji.

Każdą okazję do wręczenia prezentu warto potraktować poważnie, zamiast kupować coś na szybko dzień przed. Włóżmy w prezent trochę wysiłku, energii, a przede wszystkim uczucia, ponieważ jest to coś co powinno sprawić naszemu chłopakowi radość. Pokazać mu, że go znamy, ale ciągle potrafimy zaskoczyć, że jest dla nas najważniejszy i szukamy okazji, żeby to okazać. Prezent to czasem mały gest, ale właśnie gesty są najważniejsze i to one cementują związek, dlatego przykładajmy do nich wagę i nie pomijajmy okazji do wręczania prezentów. Jest tylko kilka takich momentów w roku, więc zadbajmy, żeby były one miłe dla naszych bliskich.

Prezent dla chłopaka na święta – co kupić?
4.6 (92.5%) 8 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *